Cinsel Sohbet Odalari

Admin     04-26-18     Sohbet     Cinsel Sohbet Odalari

Cinsellik ne kadar ihtiyaç ve doğnın  işleyişinin bir kuralı olsa bile toplumda bir korku ve baskı nedenidr. Cinsel Sohbet Odaları bu korku ve basılardan uzakta kişilerin cinsel bilgileri ve bilmek istedikleri şeyleri paylaşıp öğrendikleri ve cinsellik hakkında rahatça chat yaptıkları alanlardır. Bu gün günümüzde internet kullanıcılarının bir çoğu cinsel içerikli siteler ve cinsel sohbet içerikli sitelerde zaman geçirmektedir. Buda bize cinselliğin internet hayatında yerinin byüklüğünü ve önemini göstermektedir. bastırılmış ve gizlenmiş duyguların dışa vurumu aracı olarak görülen ve dış dünya ile özgürce bağ kurarken iç dünyalarınıda özgürleiştiren bireyler, cinsel chat sitelerinin bir ihtiyaç olduğunu görmektedir.

Sanal bir ortamda olsa bile kendisine en uygun seks sohbet partnerini arayan kullanıcıların zevk ve fantazilerine göre belirledikleri kriterler en öncelikli beklentiler olmatadır. Kendilerine seçtikleri nickler çoğu zaman beklenti ve arayışlarını bazende gizledikleri duyguları yansıymaktadır. Aile ve çevre baskısından uzak diledikleri gibi cinsel konuları konuşan merak ettiklerini soran yada doğru bildikleri yanlışları öğrenen bireyler kadın yada erkek fark etmeksizin cisel eksikliklerini gideriyorlar. Kanal genelinde yapılan sohbetlerin geneli cinselliğe dayalı bilgiler ve muhabbetlerdir. Kanal genellerinde gayet seviyeli ve kaliteli bir ortamda sohbet ederken insanlar birbirleirni tanıma hatta bazen kendisini tanıma fırsatıda buluyor. Hayatı boyunca hiç deneyimi olmamış bireylerin teorik bilgiler aldıkları ve ileride işlerine çok yarayacak bu bilgiler hafızalarında yer ediyor.

Kadının cinselliğe bakış açısı erkeğin abkış açısından daha farklıdır. Kadın ve erkek arasındaki keskin farklar burada kendisini daha belirgin hale getiriyor. Kadınlar doğası gereği daha duygusal yaklaşımlar ile duygu ve his yoğunluğunu ön plana alıyor, arayış ve kriterlerini buna göre belirliyor. Bayan cinsel sohbet kullanıcılarının daha fazla olması bu konuda kadınların erkeklere göre cinsel beklentiler noktasında daha cüretar ve talep edici olduklarını gösteriyor. Bir kadının erkeğe göre daha maneviyatçı olması ve erkeğin sadece bir seks partneri değil ruhunada eş olmasını ruhende tatmin etmesini beklediğini görmemiz çok zor değildir.

 

Alternatif olarak sunulan sohbet odalarımızda Fantazi sohbet diye adlandırabileceğimiz kullanıcılar yer almaktadır. Bunlara örnek vermemiz gerekirse ve en çok tercih edilen çet kanalı olan Evli Sohbet odalarıdır. Evli bireylerden oluşan ve evlilkleri hakkındaki sorunları ve cinsel hayatlarındaki layları birbirleri ile paylaşan evli chat severler bu kanallarda kendilerine en uygun sohbet arkadaşını aramakta belkide sorunlarına çözüm aramaktadırlar. Dul Sohbet odası sakinleri ise evlenmiş ama evliliğinde aradığı mutluluğu bulamamış hayatta ikinci bir şansı arayan erkek yada kadınlardan oluşuyor. bayanlarla sohbet etmek isteyenler bu kanallarımızda kendilerine en ugun nicki alarak bir bayan cinsel sohbet partneri aramaktadırlar. Swinger sohbet ve swinger chat kanallarımız FM Sohbet ve çift sohbet etmek isteyenler ile ve onarla tanışmak isteyen kullanıcılar ile keyifli ve doyumsuz sohbetlere .

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?