Özlü Sözler

aLa     04-27-18     Güzel Sözler     Özlü Sözler

Siz değerli Dinlekalbimi.Com Sohbetcilerimiz. Sizler için derlediğimiz Özlü Sözler‘i keyifle okumanızı, okurken biraz düşünmenizi, düşünürken hayallere dalmanızı sağlayabiliyorsak, ne mutlu bize… Burada sadece Özlü Sözler‘i okumakla kalmayın, Sohbet Sitemizi de ziyaret ederseniz, güzel Sohbetlerimize Özlü Sözlerle iştirak ederseniz, biz Dinlekalbimi.Com olarak sizlere minnettar kalırız… Bekliyoruz…
Güzel Sözler

Kırılmadan öğrenemezsiniz; üzülmeden gülemez, yorulmadan dinlenemez, yürümeden ilerleyemezsiniz… Bir bedel ödemeden, emek vermeden hiçbir şey elde edemezsiniz.
Güzel Sözler
Mühim olan yükseklere çıkıp hayata tepeden bakmak değildir; Mühim olan ne kadar yükselsen de her şeye eşit mesafeden bakabilmektir. ( Şemsi Tebrizi )

Var mı ALLAH’tan yukarı, kabirden aşağı? Toparlan ruhum gidiyoruz, sen yukarı ben aşağı. ( Necip Fazıl )

Özlü Sözler

Ne kadar zengin olursan ol yiyebileceğin kadar yersin. Testiyi denize daldırsan alabileceği kadar alır, gerisi kalır. ( Hz.Mevlana )

Duydum ki kapıma gelmiş, tokmak olmadığı için kapıya vurmadan geri dönmüşsün. Bilmez misin, kalp kapısının tokmağa ihtiyacı yoktur; o ancak içeriden açılır. ( Hz.Mevlana )

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?