Hayatta Sohbet

aLa     06-04-18     Genel, Güzel Sözler, Muhabbet, Sohbet     Hayatta Sohbet

hayatta sohbet

Hayatta Sohbet keyfi için, yaşarken bazı şeylerin değerrini kaybetmemek gerekir, söylediğimiz sözlere dikkat ederek konuşmalı karşımızdaki kişinin de duyguları olduğunu düşünerek, empati yapmalıyız. Söz ağızdan çıktıktan sonra zamanı geri alamayız, o fırsatı yakalayamayız. Fırsat sadece sözlerde değil zamanında yapmadığımız şeylerin pişmanlığı ya da yapamadığımız şeylerde de fırsatlar kaçabilir. Önemli olaylarda fırsatları en güzel şekilde değerlendirmeliyiz.
Hayatta Sohbet enerji verir.Tembellik yapmamalıyız. Tembellik insanların dünyaya bakış açısını değiştirir, mutsuzluk verir, negatif enerji almamıza neden olur. Bunun gibi kibir ve kıskançlıkta insanlar da negatif enerjiye sebep olur. Yaşadığımız şı iki günlük dünyada hayatımızı kabuslara çevirmeyelim.
Hayatta Sohbet kanallarımıza giriş yaptığınızda, Sohbetlerimiz de yaşadığımız sürece birbirimizi kırmamayı unutmayalım, sabredelim, umutsuz kalmayalım, doğruluktan ayrılmayalım. İşte o zaman mutluluğu yakalarız. Aile içinde sevgi çok önemlidir, arkadaşlar arasında dostluk çok önemlidir, sevgi ve dostluğa çok önem vermeliyiz. Aile ve dostluk kanalımız Hayatta Sohbet Dinlekalbimi.Com her daim siz değerli sohbetcilerimizi ağırlamaktan gurur duyar.

Hayatta Sohbet

Hayatta üç şey vardır, asla geri gelmez:
Söylenen söz, zaman ve kaçan fırsatlar.
Hayatta üç şey vardır, kabusa çevirir:
Tembellik, kibir ve kıskançlık…
Hayatta üç şeyi asla kaybetmemeli:
Sabır, umut ve doğruluk.
Hayatta üç şey değerlidir:
Aile, Sevgi ve dostluk…

BİLAL CİVELEK

Bu güzel sözlerden esinlenerek siz değerli okuyucularımıza bazı örnekler vermek istedim, Umarım keyifle okursunuz.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?